ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Макеевки » Банк Росії може включити гривню до складу ЗВР

121642.200xpБанк Росії підтримує пропозицію про включення гривні, що вилучається з обігу в Криму, до складу золотовалютних резервів (ЗВР) Росії, заявила перший заступник голови ЦБ Ксенія Юдаєва.

Пропозицію включити гривню до складу ЗРВ Росії прозвучала від голови комітету Держдуми з фінансових ринків Наталії Бурикіной. За її словами, ЦБ має намір купувати гривню до 1 січня 2015 р., а продавати безстроково, відзначає ІТАР-ТАСС.

Пропозиція купувати гривню у юросіб надійшла ще минулої середи, а нинішня заява Юдаєвої поширюється і на купівлю гривень у фізосіб.

Міжнародні (золотовалютні) резерви Росії являють собою високоліквідні іноземні активи, що перебувають у розпорядженні Банку Росії і уряду. Міжнародні резерви складаються з монетарного золота, спеціальних прав запозичення (СДР), резервної позиції у МВФ та інших активів.

Частка валютних резервів Банку Росії, номінованих у доларах США, що складає 44,8%, в євро — 41,5%, у фунтах стерлінгів — 9,3%, в канадських доларах — 3,3%, в австралійських доларах — 1,1%.

Національний банк України заявив раніше, що в Криму в обігу знаходяться 3,9 млрд готівкових гривень ($332 млн), що становить 0,07% від обсягу міжнародних резервів Росії.

Між тим, Банк Росії спростував інформацію про включення гривні до складу ЗВР Росії. «Банк Росії схвалює поправку, яка дає йому можливість купувати і продавати гривню, оскільки з 1 червня вона припиняє ходіння на території Криму і Севастополя. Про ЗВР взагалі був жарт на комітеті ГД», — зазначає прес-служба ЦБ.Інші записи з категорії "Новости Макеевки":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!