ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Аваков почав «чистку» МВС. Звільнені 17 тисяч міліціонерів

Заступник Міністра внутрішніх справ України — керівник апарату Сергій Чеботар на прес-конференції заявив, що його відомство, в даний момент, проводить активну роботу по позбавленню правоохоронного органу від «перевертнів у погонах», а також осіб, які порушили присягу.

Останнім часом нерідкі випадки викриття міліціонерів, задіяних у корупційних схемах, «кришування» наркоторгівлі та вчиненні інших кримінальних злочинів. Одна тільки справа у Врадіївці, де був винесений на загальний огляд цілий букет кримінальних правопорушень, сколихнуло половину населення України.

Були звільнені кілька співробітників в Херсонській, Хмельницькій та Тернопільській областях, які, виявилися замішані в корупції. В Чернігові і Харкові міліціонери протегували наркоторговцям. Десятки працівників ДАІ, у всіх регіонах, відраховані за отримання хабара, а 13 волинських даішників звільнені за відмову їхати в зону АТО.

Число працівників, що залишили органи внутрішніх справ, останнім часом, сягає 17 тисяч осіб. Не всі з них звільнено за правопорушення. Значна частина була вигнана з політичних мотивів, так як підтримували попередню владу.

Кадровий апарат і служба внутрішньої безпеки проводять систематичні перевірки особового складу МВС. Керівники цих служб, замінені на лояльних до київської влади, людей.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!