ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » АТО буде тривати місяцями, — лідер батальйону «Донбас»

Семен Семенченко, який є лідером добровільного радикального батальйону «Донбас», впевнено заявляє про те, що бойові дії на Сході швидко не закінчаться. В ефірі одного з українських телеканалів цей чоловік запевняв оточуючих в тому, що громадянська війна затягнеться на довгі місяці, можливо, що і роки.

Він впевнено говорить і про те, що все це нібито станеться з-за того, що для підкріплення приїхали люди з Кавказу. Крім того, він виставляє обвинуваченням старання активістів проходити спеціальні підготовки для більш високої обороноздатності і поразницьку активності. Хоча, зауважу, що самі «добровольці» активно співпрацюють з київським та іноземним спецназом, навчаючись їх прийомам. Семенченко вже пророкує, що будуть відрізатися голови і вороваться сім’ї, маючи в наявності тільки домисли.

Він висловив позицію свого керівництва, назвавши російськомовних жителів України «гниллю», запевняючи, що ніяких розмов не треба, тільки повністю спустошити чужі землі від живуть там прихильників федералізації і Республіки. Можливо, причиною такого бажання насильства є обіцянки Порошенка — платити по тисячі в день всім, хто буде вбивати і воювати на Південно-Сході.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!