ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Артемівськ оточений повстанцями ДНР

Жителі міста повідомляють про те, що сьогодні в Артемівськ приїхала група невідомих, але, швидше за все, це саме представники ополчення ДНР, які захопили міську раду і окружний комітет.

Стверджується, що це сталося сьогодні вранці, мабуть, спеціально перед виборами, щоб остаточно зірвати їх, частина активістів увірвалися в окружний виконавчий комітет і захопили його, що було виражено в блокуванні роботи місцевої виборчої комісії. Люди були озброєні. Кілька чоловік стали зводити барикади перед входом в комітет, там же була встановлена кулеметна точка і поставлено кулемет. Саме таким чином, вся комісія, що розміщується на першому поверсі, виявилася заблокована.

Про стан вимушених заручників не повідомляється, але поранених і постраждалих немає. Деякі жителі стверджують, що ще й на поруч знаходиться вулиці також збирається барикада з мішків і автомобільних покришок. Причому відразу обмовляється, що міліція це справа не влазила, опору або нападу не здійснювала. Тобто, незважаючи на явно незаконні заходи, правоохоронні органи вважали за краще не втручатися в справи активістів.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!