ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Apple за запитом передає владі США файли користувачів своїх продуктівiPhone 4S

© Steven Senne/AP Photo

На вимогу влади корпорація може надати список контактів, особисті фото, листування, документи та іншу інформацію тих, хто використовує iPhone, iPad і Mac.

Згідно нової політики Apple, документ про якої вийшов у світ, корпорація має можливість передавати за запитом влади США не тільки ідентифікаційні дані своїх клієнтів, але і особисті фотографії, листування, контакти та іншу інформацію, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Apple зберігає і може передати за запитом ім’я власника продукту, номер його телефону, фізичний та електронну адреси, дані про пристрої та дату його покупки.

Якщо спецслужби проявлять інтерес, корпорація може надати їм дані про покупки і завантаження клієнта з інтернет-магазину Apple Store, а також номер кредитної картки, використаної для покупки.

Сервіс віддаленого зберігання даних iCloud теж тепер не представляє з себе таємниці для влади США. Всі особисті дані звідти: контакти, фото, документи, календарі, а також листування в поштовому сервісі iCloud (домени @icloud.com, @me.com і @mac.com), Apple готова надати за вимогою компетентних органів.

Компанія в змозі перехоплювати повідомлення електронної пошти, надіслані з пристроїв Apple. Тільки сервіс відеозв’язку FaceTime і месенджер iMessage поки надійні, так як дані передаються в зашифрованому вигляді.

Вся інформація про користувачів надається на підставі рішень суду, однак компанія залишає за собою право у певних випадках передавати дані в терміновому режимі, без рішення суду. Це відбувається тоді, коли існує ризик життю або здоров’ю людини.

Компанія має намір повідомляти своїх користувачів про запити на їх адресу тоді, коли це не заборонено судом і не несе ризику здоров’ю і життю людини, яким зацікавилися влади США.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!