ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » АНБ США ставить «жучки» в мережеве обладнання, що поставляється за кордонШтаб-квартира АНБ, Меріленд.

© Вікіпедія

Під контролем розвідувальних служб США цілі сегменти мережі інтернет .

Агентство національної безпеки США (АНБ) таємно ставить «жучки» в маршрутизатори, сервери та інше мережеве обладнання американського виробництва перед його постачанням клієнтам за кордон. Це дозволяє вести стеження за цілими сегментами мережі інтернет, пише у своїй новій книзі екс-журналіст британської газети The Guardian Гленн Гринвальд, колишній автором перших викриттів за матеріалами екс-співробітника американських спецслужб Едварда Сноудена.

За словами Грінвальда, співробітники АНБ отримують або перехоплюють партії обладнання, підготовленого до експорту. Пристрої забезпечують таємними засобами спостереження, заново упаковують техніку, використовуючи заводські друку, а потім вже відправляють одержувачам. «В кінцевому підсумку імплантований пристрій виходить на зв’язок з АНБ. Таким шляхом АНБ отримує доступ до цілих мереж і всіх їх користувачам», — пише Гринвальд, якого цитує ІТАР-ТАСС.

Нова книга журналіста, озаглавлена «Нікуди бігти: Едвард Сноуден, АНБ і американське поліцейську державу», виходить у світ 13 травня. На її сторінках читачі зможуть дізнатися як Сноуден вперше спробував встановити контакт з Гринвальдом, як передавав йому матеріали про глобальну програму стеження в мережі.

В результаті гучних викриттів Сноудена, що викликали величезний скандал і неабияк зіпсували репутацію американських спецслужб, 8 травня 2014 року юридичний комітет палати представників Конгресу США схвалив законопроект, згідно з яким американські розвідувальні відомства повинні припинити практику тотального збору даних електронних комунікацій, що застосовується нині.

Одним з ключових пунктів законопроекту є позбавлення АНБ повноважень проводити широкомасштабний перехоплення телефонних розмов і зберігати відомості про них протягом мінімум п’яти років.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!