> Американські бойові кораблі будуть витанцьовувати: лазерами | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Американські бойові кораблі будуть витанцьовувати: лазерами


Флот США отримає на озброєння новітні установки, запалювальні ворожі цілі лазером, який здатний за частки секунди знищити дрібні суду і безпілотні літаки, повідомляє телеканал CBS.

Відомо, що перший корабель, оснащений лазерними установками, з’явиться не раніше наступного року. Перший дослідний зразок розмістять на переобладнаному в плавбазу кораблі Понс.

Про це розповів контр-адмірал американського ВМС Метью Кландер. За його словами, це буде першим реальним застосуванням лазерного зброї. А використовувати його він пропонує в Перській затоці, де іранські катери і безпілотники іноді турбують кораблі ВМС США.

«Новітні технології дозволять створювати лазерні промені, які можуть фіксуватися на цілі і не втрачати її незалежно від руху корабля, сильного вітру і хвиль», — сказав Кландер. Він також додав, що лазери будуть різати мета зразок паяльної лампи, з їх допомогою можна буде засліплювати камери літаків-розвідників.

Однак лазер не зможе вразити ціль, якщо та буде рухатися дуже швидко. Це відноситься, в першу чергу, до ракет і реактивним літакам. Не зіграє на руку і погана погода: промінь може спотворитися.

«Розробка обійдеться в 40 мільйонів доларів, а оснастити кораблі лазерами планується протягом шести років», — зазначив Кландер. Він висловив сподівання, що ця зброя окупиться, адже кожен постріл однієї ракети Sidewinder, яка на даний момент є найпоширенішою в ВМС, обходиться в $ 475 тисяч.

«Один лазерний імпульс — це близько $1. А що таке долар у порівнянні з тисячами і мільйонами, які зараз витрачаються на військові технології», — підбив він підсумок.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!